אודות


לתרבות יש כוח מיוחד במינו, תרבות טובה מחלצת אותנו מן השגרה ומטרדות היום יום ומפלסת לנו דרך לעולמות אחרים של רוח, רגש ומחשבה, היא מעניקה לנו מבט חדש על המציאות ועל עצמנו.
שנה חדשה עומדת לפתחנו ועמה מתחדשים אירועי התרבות, האמנות והפנאי וכמו בכל התחדשות, גם השנה מגוון, עשיר וחווייתי של אירועים  חדשים לצד אירועים שהפכו למסורת.
בשנת תשע"ד נמשיך את המסורת עם מנוי קסם של תיאטרון לילדים, קולנועציון לילדים ומבוגרים, מנוי ערבי זמר יוקרתי לחובבי השירה בציבור, קונצרטים לכל המשפחה, ערבי עיון, פעילות הורים וילדים מידי חודש בחודשו בישובים, מופעי מחול וסטנד אפ, אירוע הנשים הענק - חוצות היוצרת, אירועי חודש הקריאה והספרות, אירועי סוכות ברחבי הגוש ועוד ועוד....
לצד האירועים הללו שמנו לעצמנו השנה מטרה להעצים, לפתח ולתת במה לכישרונות האמנותיים הרבים הקיימים בגוש עציון בתחומי התרבות השונים.
בשנת תשע"ד  יועלו על בימות ברחבי הגוש מופעים ואירועי תרבות שבהם לוקחים חלק ומשולבים יוצרים מקומיים, יוצגו תערוכות מגוונות של אמני הגוש בלובי וחדרי המתנ"ס ואף תוקם תשתית להקמת תיאטרון קהילתי ע"י שחקנים מקומיים.
                                                                                                                                                        
הנוכחות שלכם, קהילת גוש עציון, מחזקת את המשך הפעילות ומאפשרת לנו לקיים מגוון עשיר של תכניות ואירועי תרבות ברמה אמנותית גבוהה.

 

נשמח לראותכם,

לילך וינשטוק

         רכזת תרבות, שיווק ופרסום
 

מערכת למכירת כרטיסים